Oferta firmy

Pomożemy Twojej firmie uniezależnić się od dostawców energii elektrycznej. Dzięki instalacji fotowoltaicznej w radykalny sposób obniżone zostaną rachunki za prąd, nadwyżki energii elektrycznej będziesz mógł sprzedać do zakładu energetycznego.

Firma pro ekologiczna

zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na rozwój firmy.

Dlaczego warto zainwestować w instalację fotowoltaiczną dla firmy:

Możliwość budowy elektrowni o dużych mocach.

Możliwość produkcji energii elektrycznej w zakresie mocy przyłączeniowej zakładu energetycznego od 1 kW – 1 MW

Sprzedaż energii elektrycznej

Nadprodukcja energii elektrycznej niewykorzystanej na bieżące potrzeby firmy jest sprzedawana do zakładu energetycznego

Magazynowanie energii elektrycznej

Masz możliwość magazynowania nadwyżek energii elektrycznej produkowanej przez firmowa]ą instalację fotowoltaiczną.

Zabezpieczenie przed podwyżką cen

Fotowoltaika jest swego rodzaju polisą na wypadek wzrostu cen energii elektrycznej, które według wszystkich prognoz są nieuniknione.

Niezawodność i bezobsługowość

Instalacja fotowoltaiczna nie wymaga obsługi. Prąd wytwarzany jest nawet w pochmurne dni bez żadnej Twojej dodatkowej ingerencji.

Lata gwarancji

– do 30 lat gwarancji producenta paneli fotowoltaicznych na uzysk mocy

– do 15 lat gwarancji producenta paneli fotowoltaicznych na wady techniczne

– do 10 lat gwarancji producenta na inwerter ( falownik)

Bezpieczna, opłacalna inwestycja

Średni okres zwrotu inwestycji to ok 5 lat pod warunkiem że cey energii elektrycznej pozostaną na niezmienionym poziomie. Kazdy wzrost ceny energii elektrycznej powoduje skrócenie okresu zwrotu inwestycji!

Finansowanie:

Dotacje

W ramach programów Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przedsiębiorcy mają możliwość otrzymania dofinansowania, pożyczek oraz dotacji w wysokości 85% kosztów kwalifikowanych.

Kredyty

Na rynku finansowym pojawiło się wiele ciekawych ofert niskooprocentowanych kredytów dla firm na zakup instalacji fotowoltaicznych.

Leasing

Jeśli nie chcesz wykładać własnych pieniędzy idealnym rozwiązaniem jest leasing. Ratę leasingu możesz zaliczyć na kosztów uzyskania przychodu a tym samym obniżyć podatek dochodowy dla firmy.

O nas

Stawiamy na rozwiązania proekologiczne najwyższej jakości.

Realizujemy projekty dopasowane do Twoich potrzeb dobierając indywidualnie moduły fotowoltaiczne, falowniki, mocowania dostosowane do danego rodzaju dachu.

Instalacje wykonujemy na wszystkich rodzajach dachów ja  również na terenach wskazanych przez inwestorów.

Wszystkie prace projektowe i montażowe są realizowane przez doświadczonych specjalistów. Dzięki temu, montaż odbywa się terminowo i sprawnie.

Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno pod względem projektowym jak również doradzimy jak najlepiej sfinansować inwestycję.

  Bezpłatna konsultacja – zadzwoń!

  +48 795515931        +48 609665295

  F.A.Q.

  Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi do nich  z zakresu fotowoltaiki. Mamy nadzieję, że rozwieją one Państwa wątpliwości i wyjaśnią wiele kwestii związanych z instalacjami fotowoltaicznymi.
  Za pomocą przycisku poniżej możecie zadać pytanie naszym ekspertom. 

   

  Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna?

  Na cenę instalacji fotowoltaicznej ma wpływ wiele czynników począwszy od materiałów i osprzętu użytego do budowy instalacji fotowoltaicznej a skończywszy na renomie, marce firmy zajmującej się instalacją. Bez wątpienia na przełomie ostatnich lat ceny instalacji fotowoltaicznych spadły i są dostępne w przedziale cenowym 3000 do 5000 zł za KWp.

  Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

  Podstawą działania instalacji fotowoltaicznej jest zamiana promieniowania słonecznego na prąd stały przez panele fotowoltaiczne. Niestety nasze urządzenia w domu nie działają na prąd stały tylko przemienny, dlatego konieczna jest zamiana prądu stałego na przemienny za pomocą inwertera ( falownika).

  Jak wpływa wzrost cen energii na rentowność instalacji PV?

  Wszystkie prognozy wskazują na to że ceny energii elektrycznej w ciągu kolejnych lat będą rosły, na co nie mamy żadnego wpływu. Możemy się jednak zabezpieczyć przed wzrostem cen budując własną elektrownię fotowoltaiczną i dzięki temu uniezależnić się od rosnących kosztów. Im szybciej podejmiemy te decyzję tym szybciej zwróci nam się inwestycja.

  Czy potrzebne jest pozwolenie na budowę?

  Przy budowie instalacji o mocy do 50 kW nie wymaga się pozwoleń budowalanygch oraz innych koncesji.

  Czy instalacja działa zimą i w pochmurne dni?

  Instalacja fotowoltaiczna działa zarówno w zimie jak i w pochmurne dni, ponieważ do wytwarzania prądu wystarczy światło rozproszone. Ponadto niska temperatura powietrza pozytywnie wpływa na sprawność paneli fotowoltaicznych. 

  Kto to jest Prosument?

  Prosument jest to wytwórca pradu elektrycznego, który oprócz produkcji prądu na własny użytek korzysta z prądu dostarczanego przez zakład energetyczny.

  Kontakt

  Inter-Eko Sp. z o.o.

  ul. Łąkowa 5

  64-514 Pamiątkowo

   

  tel. +48 609 665 295

  tel. +48 795 515 931

   

  NIP: 7872136240

  REGON: 388598867

  KRS: 0000893233

  Nr. konta: 22 2530 0008 2022 1069 9523 0001